XSX/Xone THE DARK PICTURES - HOUSE OF ASHES

Kód: 3967
Neohodnoceno
799 Kč
Skladem (1 ks)

Zažijte chvíle napětí s hrou House of Ashes, která vyjde 22. října 2021 pro PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X|S a PC (digitálně). Hru je možné hrát samostatně, v online kooperaci ve dvou anebo místní kooperaci až pro pět hráčů. Krabicové vydání zakoupíte u vybraných prodejců.

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes - Story Trailer & Release Date Announcement
Irák, 2003. Ve stínu pohoří Zagros se vojenská jednotka dostává pod palbu iráckých sil. Přestřelka způsobí otřesy země a obě strany se propadnou do ruin pohřbeného sumerského chrámu. Komunikace s povrchem je přerušena, a naši protagonisté jsou uvězněni v děsivém podsvětí, ze kterého musí uniknout, aniž by ve stínech probudili něco pradávného a zlého. A vyhnout se tak možnosti stát se kořistí.

Přeživší čelí těžkým rozhodnutím a snaží uniknout temné hrozbě, kterou probudili. Budou upřednostňovat vlastní přežití nad ostatními, nebo odloží své obavy, aby se společně postavili příšerám z podsvětí?

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes bude k dispozici ve dvou verzích, Standard a Triple Pack balíček.

Triple Pack bude obsahovat hry Man of Medan, Little Hope a House of Ashes. Dále Steelbook, plátěnou mapu, 3 piny a přístup k předobjednávkovému bonusu Curator´s Cut.

Předobjednejte si hru nyní u vybraných prodejců a získejte přístup k Curator´s Cut, který otevírá dříve nedostupné scény s různými hratelnými postavami a konci.
The Dark Pictures Anthology je série tří samostatných hororových příběhů, které ale nejsou společně propojeny a obsahuji vlastní nový příběh, prostředí i obsazení postav.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: XBOX One/Series
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: