SWITCH Hello Neighbor 2 Deluxe Edition

Kód: 5254
Novinka
Neohodnoceno
1 399 Kč
Skladem (1 ks)

Myslíte si, že můžete věřit svým sousedům? Přemýšlejte znovu.
Hello Neighbor 2 je pokračování hitu Hello Neighbor, ve kterém se vplížíte do sousedova domu a zjistíte, co skrývá ve sklepě. Ve druhém díle jsme zašli ještě dál a jako novinář vyšetřujete vraždy a záhadná zmizení ve zdánlivě klidném městečku Raven Brooks.

Hello Neighbor 2 je stealth hororová hra o tom, jak vyšťourat tajemství svého strašidelného souseda. Představte si, že celé město se všemi domy a obyvateli jsou řízenými umělou inteligencí. Jo, a na obyvatelích Raven Brooks je něco divného, ale nedokážete přesně pojmenovat co. Takže přemýšlejte chytře, plánujete svůj postup a hledejte stopy za zavřenými dveřmi předměstské dystopie.

Chcete-li začít hrát Hello Neighbor 2, musíte se procházet ulicemi sandboxového světa Raven Brooks a sledovat život postav s umělou inteligencí, dívat se do oken a hledat stopy. Připadá vám to jako simulátor investigativního novináře, co říkáte? Co se skrývá na půdě místního taxikáře? Proč ten pán s knírkem chodí každý večer do zábavního parku? Jaká tajemství skrývá starostova pracovna? To je jen malá část otázek, které si budete pokládat.

Nejlepším taktickým tahem je však plížit se, objevovat způsoby, jak přelstít NPC, dozvědět se jejich tajemství a získat skutečného sólokapra, který odhalí velkou záhadu ukrytou v Raven Brooks. Vtip je v tom, že každá postava ve hře Hello Neighbor 2 je poháněna umělou inteligencí neuronové sítě, která se učí od hráčů a dělá vše, co je v jejích silách, aby ochránila svou uzavřenou komunitu a její tajemství.

Podaří se vám strhnout závoj tajemství? Budete to vy, kdo bude chtít vyřešit případ sousedů, protože nikdo jiný si na to netroufne? Budete to vy, kdo přelstí Souseda a zjistí, co skrývá?

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: SWITCH
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: