PS5 New Tales from the Borderlands

Kód: 3659
Neohodnoceno
1 199 Kč
Skladem (1 ks)

Postavte se proti nemilosrdným korporátním vládcům v tomto příběhovém dobrodružství!

V věčně válkou zmítané metropoli Promethea budete Anu, Octavio a Fran ovládat v nejhorší den jejich života. Pomozte těmto třem poraženým při jejich snaze změnit svět (a možná ho i zachránit)! Postavte se tváří v tvář planetární invazi, krutému monstru a chladnokrevnému kapitalistovi v této filmové napínavé jízdě, kde je jen na vás, co se stane! Seznamte se s pestrým obsazením plným nezdarů, asasínských botů a mluvících zbraní v závodě na vrchol!

Je čas bojovat proti vykořisťování a korporátní chamtivosti. Je čas udělat z Mayhem váš byznys!

● PŘÍBĚH TŘÍ MILOVANÝCH BŘÍDILŮ - Rozhodni o osudech altruistické vědkyně Anu, jejího ambiciózního, "pouličního" bratra Octavia a divokého, žabomyšího Frana. Nemáte co ztratit a vším můžete jen získat. Budete se prodírat napínavým pětidílným příběhem.

● MIMOŘÁDNÉ KINEMATICKÉ DOBRODRUŽSTVÍ - Borderlands nejsou jen domovem lovců odměn, psychopatů a generálních ředitelů zbrojních společností; jsou plné utlačovaných, neohrožených civilistů, kteří se jen snaží dostat své místo na zemi. S řadou vracejících se charakteů ale i svěžích tváří tento nezapomenutelný příběh jistě potěší nové i staré fanoušky.

● VAŠE VOLBY TVOŘÍ VÝSLEDEK - Rozhodnutí, která učiníte, určují, jak váš příběh skončí. Ať už jde o Anuovu vizi vesmíru, který prodává víc než jen zbraně, Octaviovy sny o slávě a bohatství nebo mrazivé spiknutí Fran o pomstě, jejich úspěch či neúspěch závisí na vás.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: