PS4 Mutant Year Zero: Road to Eden

Kód: 1315
Neohodnoceno
999 Kč
Skladem (1 ks)

Mutant Year Zero: Road to Eden je dobrodružnou taktickou hrou kombinující propracované tahové souboje s průzkumem prostředí probíhajícím v reálném čase, ulítlým příběhem, kradmým postupem a strategickým uvažováním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznejte Zemi budoucnosti, v níž byli lidé vyhlazeni klimatickou změnou, nukleární válkou a k tomu navíc i pandemií. Přežije váš tým mutantů v Zóně?

• Nová generace taktických strategií: Přepínejte se libovolně mezi průzkumem probíhajícím v reálném čase a propracovaným systémem taktických tahových soubojů.
• Zkoumejte Zemi zbavenou lidí: Putujte světem opuštěných měst a venkovských oblastí s přebujelou vegetací a pokuste se rozplést příběh toho, co postihlo naši planetu.
• Ovládejte tým mutantů: Mluvící zvířata a další mutanti – to nejsou právě typičtí hrdinové!
• Ovládněte techniku kradmého postupu: Opatrným plížením v reálném čase pronikněte do tábora nepřátel a vrhněte se na nic netušící obránce.
• Odemykejte další mutace: Tvarujte svoje postavy unikátními mutacemi, jako je „Kamenná kůže“, „Molí křídla“, „Prasečí zteč“ nebo „Požírač mrtvol“.
• Dynamická prostředí: Vyhněte se světlometům, skryjte se před zraky nepřátel nebo prostě strhněte zdi a rozpoutejte peklo!

Deluxe Edition obsahuje navíc nové rozšíření Seed of Evil přidávající několik dalších hodin příběhového obsahu, novou postavu a neznámá nová prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: PS4
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: