P PS4 FC 24

Kód: 6119
Bazar
Neohodnoceno
1 499 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Předobjednejte* si EA SPORTS FC 24 před 29. zářím a získejte:

  •  Hráčský předmět hvězdy z obalu hry na hostování (10 zápasů)
  •  Výběry dvou ambasadorů na hostování (jeden hráč a jedna hráčka na pět zápasů)
  •  Odemčená pozice herního stylu v režimu Kluby
  •  Další body hráčské osobnosti v režimu Kariéra hráče
  •  Pětihvězdičkový trenér k najmutí v režimu Kariéra trenéra

Zahrajte si do 1. listopadu a získejte status zakladatele*."

EA SPORTS FC 24 je novou érou The World’s Game: 19 000+ plně licencovaných hráčů, 700+ týmů a 30+ ligových soutěží zaručují historicky nejautentičtější fotbalový zážitek.

Přibližte se ke hře ještě víc díky třem špičkovým technologiím, které zajišťují bezkonkurenční realismus v každém zápase: HyperMotionV**, herní styly optimalizované Opta a revoluční engine Frostbite™.

Technologie HyperMotionV zachycuje skutečnou hru a využívá volumetrická data z více než 180 profesionálních mužských a ženských zápasů, aby pohyb ve hře přesně odrážel skutečné dění na hřišti.

Herní styly dimenzují sportovce a interpretují data z Opta a dalších zdrojů do charakteristických schopností, které zvyšují realističnost a individualitu každého hráče.

Revoluční engine Frostbite™ přináší The World’s Game v realistických detailech, takže budete do každého zápasu ještě více ponořeni.

Rozvíjejte klubové legendy a vylepšujte své hráče díky zcela novému systému evolucí v režimu Ultimate Team™. Přivítejte na hřišti fotbalistky po boku jejich mužských protějšků a vybudujte si vysněnou jedenáctku.

Napište svůj vlastní příběh v režimu Kariéra trenéra či Kariéra hráče a připojte se k přátelům na hřišti díky hraní napříč platformami*** v módech Kluby a VOLTA FOOTBALL™.

EA SPORTS FC 24 je další kapitolou inovativnější budoucnosti fotbalu.

Tato hra obsahuje volitelné nákupy virtuální měny ve hře, kterou lze použít k získání virtuálních herních předmětů, včetně namátkového výběru virtuálních herních předmětů."

*Platí podmínky a omezení. Více informací na https://www.ea.com/games/ea-sports-fc/fc-24/game-offer-and-disclaimers.

**Technologie HyperMotionV k dispozici pouze na PlayStation 5.

***V některých režimech je na platformách stejné generace povoleno hraní napříč platformami. 

 

Jedná se o použitou hru. Záruka na použité zboží je 12 měsíců. U titulu nemůžeme zaručit funkčnost jednorázových kódů (DLC). Samotný disk/cartridge a obal jsou v dobrém stavu a plně funkční.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazarové hry
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: